گروه های تلگرام بستری مناسبی برای کسب درآمد و بازاریابی اینترنتی هستند اگر به درستی استفاده و مدیریت شوند.

مشتریان شما در این گروه ها به راحتی با شما ارتباط برقرار می کنند و سوالاتشان را در مورد محصول و خدمات شما می پرسند و سایر مشتریان هم تجربیات خوبشان را از خدمات شما با مشتریان جدید به اشتراک می گذارند.

برای گسنرش هرچه بیشتر این بستر ، ۲ راهکار وجود دارد: می توانید گروهتان را تبلیغ کنید و یا از کاربران گروه بخواهید دوستانشان را به گروهتان دعوت کنند

تبلیغ گروه تلگرام

برای تبلیغ گروه خودتون می توانید از کلیک گیر استفاده کنید و به راحتی اعضای گروهتون رو افزایش بدید.

اد اجباری گروه تلگرام

ربات مدیریت گروه تله جی پی این امکان رو برای شما فراهم کرده که با روش های مختلف از اعضای گروهتون بخواید دوستانشون رو به گروه شما دعوت کنند.

اد اجباری برای کاربران جدید و قدیمی با با تنظیمات پیشرفته ای که دارد جلوی ارسال پیام کاربران را تا زمانی که تعداد مشخصی از دوستانشان را به گروه دعوت نکردند می گیرد.

اد اجباری برای کاربر خاص می تواند به طور مشخص فقط برای یک کاربر خاص عمل کند و جلوی ارسال پیام توسط آن کاربر را بگیرد تا زمانی که تعداد مشخصی از دوستانش را دعوت کند.

محدودیت ارسال پست در زمان مشخص با تنظیمات پیشرفته ای که دارد به شما این امکان را می دهد تا تعیین کنید در هر چند ساعت چه تعداد پست در گروه ارسال شود و اگر کاربران بخواهند این محدودیت روی انها اعمال نشود باید چه تعداد از دوستانشان را به گروه دعوت کنند.

همین حالا ربات @TeleGPbot رو برای گروهتون فعال کنید و از امکانات بی نظیر این ربات لذت ببرید.