بازی نهنگ آبی ، در حقیقت یک چالش اینترنتی است که از 0⃣5⃣مرحله گوناگون طراحی شده است و در هر مرحله از (بازیکن 👤)خواسته می شود کاری را انجام دهد و پس از آن بازیکن به مرحله دیگر وارد می شود. در اولین مرحله از بازی نهنگ آبی🐋 ، از بازیکن خواسته می شود که روی دست خود یک نهنگ آبی🌈🐋را با استفاده از تیغ، حک نموده و آن را برای طراحان بازی ارسال نماید. پس از این مرحله به ترتیب مراحل سخت تر و سخت تر می شود. از جمله انجام کارهای خطرناک، رفتن به مکان های پرخطر❗️ و سلفی گرفتن و پریدن و بالا رفتن از ارتفاعات❗️. هر چه بازیکن به مراحل بالاتر می رسد، کارهای خواسته شده از او بیشتر و سخت تر خواهد شد تا اینکه در نهایت و در مرحله پنجاهم بازی که مرحله آخر بازی محسوب می شود، از بازیکن خواسته می شود تا خودکشی 🔫☠⚰⚰⚰نماید.

زادگاه بازی نهنگ آبی🐋 در روسیه می باشد 

اما این بازی هم اکنون در سایر کشورها نیز انجام می شود   . این بازی خصوصا برای آن دسته از نوجوانانی 🚶که با افسردگی مواجه شده و یا دارای رفتارهای خاصی 🤘هستند بیشتر قربانی گرفته و جذاب تر محسوب می گردد.
🎈دانلود 📲بازی نهنگ آبی🐋 به چه صورت است؟
بسیاری از خانواده ها بر این باورند که دسترسی به بازی نهنگ آبی🐋 بسیار ساده بوده و به راحتی می توان آن را از وب💻 دریافت نمود. اما در حقیقت اینگونه نبوده و از سال 2016 این بازی از اکثر سرورهای رسمی دانلود بازی ها و برنامه های موبایل، نظیر گوگل پلی حذف ❌گردیده است. به سبب این که از سال 2015 تا 2016 حدود 130 ⚰مورد خودکشی نوجوانان و کودکان را به این بازی نسبت می دهند کشورهای زیادی اقدام به فیلترینگ ⛔️و حذف این بازی از سرورهای تحت نظر خود نموده اند
همچنان هستند افرادی که این بازی را از روش های گوناگون در اختیار دیگران قرار بدهند. برخی از سایت هایی که فیلتر⛔️ شده اند این بازی را به دلیل تعداد زیاد مخاطبینی 👥که از روی کنجکاوی به دنبال آن هستند ارائه می دهند. روش دیگر دانلود و دریافت این بازی استفاده از آدرس ایمیل 📩می باشد که دارندگان بازی از آن طریق بازی را برای کاربرانشان ارسال می نمایند. اما اصلی ترین منبع دانلود بازی نهنگ آبی 🐋و دریافت آن،(☠ وب سیاه 🔞یا دارک وب ☠)می باشد که اینگونه برنامه ها و تقریبا هرچیزی که در دنیا بخواهید را می توان در آن یافت نمود. دارک وب محیطی است برای انجام تبه کاری های اینترنتی که اکثر فعالان آن هکرهای حرفه ای بوده و قادرند کارهای بسیار زیادی را از طریق اینترنت انجام دهند.(از جمله مواد مخدر و تشکیل گروه های خلاف)
⛔️چرا قربانی ⚰مجبور می شود کاملا مطیع ادمین شود؟
گزارش ها نشان داده ادمین قربانی ☠⚰خود را شناسایی می کند و برایشان یک لینک ارسال می کند که وقتی در گوشی قربانی باز می شود تمام اطلاعات گوشی 📲آنها را برای ادمین کپی می کند. ادمین با سوالاتی ابتدا مطمئن می شود کودک و یا نوجوان قربانی از نظر روانی آسیب پذیر و تنها است. سپس از او تعهد گرفته می شود که به دستورات ادمین عمل کند. بعد از این مرحله در صورت سرپیچی قربانی🔫 تهدید می شود و این تهدید با استفاده از اطلاعات محل زندگی و دیگر مواردی که ادمین از او به سرقت 🔓برده انجام می شود. بنابراین قربانی از ترس 😰تهدیدها به خواسته ها عمل می کند در صورتی که عمل نکردن به وظیفه ها هیچ مشکلی برای فرد ایجاد نخواهد کرد.
نمونه ای از انجام اولین مرحله بازی نهنگ آبی🐋
❌هدف از طراحی بازی نهنگ آبی❌


هدف از طراحی بازی نهنگ آبی ، پایان دادن یه زندگی کسانی است که در جامعه هیچ نقش مثبتی ( 🎈یکیش خودم که براتون پست میزارم 😂)نداشته و بار اضافی محسوب می شوند. اولین خودکشی


⛔️50 وظیفه ای که در بازی نهنگ آبی🐋 از شما خواسته می شود
1⃣با تیغ روی دست خود f57 (گروه مرگ" )بکش، یک عکس برای ادمین ارسال کن.
2⃣- ساعت ۴:۲۰ دقیقه صبح از خواب بیدار شو و فیلم های 📽روانشناسانه و ترسناکی که ادمین برایت ارسال می کند را تماشا کن.
3⃣- با تیغ دست خود را در طول رگ ها ببر، اما نه خیلی عمیق که رگ پاره ❌شود، فقط سه خراش، سپس عکس 📸بگیر و برای ادمین بفرست.
6⃣- یک وظیفه با یک رمز❗️
7⃣ روی دستت با تیغ f40 بکش، عکسش 📸را برای ادمین ارسال کن.
4⃣- یک نهنگ 🐋روی یک قطعه کاغذ بکش، عکسش📸 را برای ادمین بفرست.
5⃣- اگر آماده ای که تبدیل به یک نهنگ شوی روی پایت کلمه yes ( بله ) را با تیغ ❌بکش، اگر نه چندین بار خودت را با تیغ زخمی کن ( خودت را شکنجه کن ). عکس📸 را برای ادمین بفرست.
8⃣- در استاتوس Vkontakte ( یک شبکه اجتماعی روسیه ای ) بنویس #i_am_whale. ( بنا به منطقه جغرافیایی و شبکه های اجتماعی که در آن عضوید این مورد تغییر می کند )
9⃣باید بر ترست غلبه کنی
0⃣1⃣- ساعت ۴ صبح از خواب بیدار شو 😴و به یک پشت بام برو، هرچه بالاتر بهتر.


1⃣1⃣با تیغ روی دستت یک نهنگ بکش، عکسش 📸را برای ادمین ارسال کن.
2⃣1⃣- تمام روز فیلم های 📽ترسناک و دیوانه وار تماشا کن.
5⃣1⃣ با یک سوزن📌 چندین بار به دستت فرو کن.


]


4⃣1⃣- لبت را ببر❌.
6⃣1⃣- یک کار دردناک با خودت بکن، خودت را مریض کن🤕.
9⃣1⃣- از یک جرثقیل 🏗بالا برو و یا حداقل تلاشت را بکن.
3⃣1⃣- آهنگی را که ادمین برایت می فرستد گوش کن🎧.
8⃣1⃣- به یک پل برو و روی لبه اش بایست.
7⃣1⃣- به بالاترین پشت بامی ⛩که می توانی برو و کمی روی لبه آن بایست.
0⃣2⃣- ادمین چک می کند که قابل اعتماد هستی یا نه.
1⃣2⃣- با یک نهنگ 🐋دیگر ( یک فرد دیگر که این بازی را انجام می دهد ) در اسکایپ 🗣صحبت کن.
3⃣2⃣- یک وظیفه رمزدار دیگر.
2⃣2⃣- به یک پشت بام برو و لبه آن بنشین طوری که پاهایت آویزان باشد.
4⃣2⃣- وظیفه محرمانه.
5⃣2⃣با یک نهنگ🐋 ( یک بازیکن دیگر ) ملاقات کن.
6⃣2⃣- ادمین تاریخ مرگت ⚰را می گوید و باید قبولش کنی.
7⃣2⃣- ساعت ۴:۲۰ دقیقه صبح از خواب بیدار شو 😴و به نزدیکترین خط آهنی 🛤که موجود است برو.
8⃣2⃣- تمام روز با هیچکس صحبت 🤐نکن.
9⃣2⃣- قول بده که یک نهنگی🐋
0⃣3⃣ هر روز صبح ساعت ۴:۲۰ از خواب بیدار می شوی، ویدئوهای ترسناک 😨تماشا می کنی، به موسیقی که ادمین فرستاده گوش 🎧می کنی، یک بریدگی 📌روی بدنت ایجاد می کنی، با یک نهنگ ( بازیکنی دیگر ) صحبت می کنی.
⛔️از اینجا تا وظیفه ۴۹ هر روز کار قربانی این بازی همین است


[


0⃣5⃣ از یک ساختمان بلند پایین ❌بپر، نهنگت🐋 را بگیر.
❌نام‌گذاری این بازی بر اساس اصطلاح نهنگ آبی🐋 بوده و از پدیده به ساحل نشستن نهنگ‌ها می‌آید که نشانی از خودکشی است☠⚰❌
⛔️لینک بازی را به صورت آنلاین پیدا نخواهیدکرد.⛔️

به هیچ وجه چنین لینکی در دسترس نیست چون ادمین خودش کنترل می کند که چه کسی به بازی دسترسی پیدا کند❗️