Telegram Edit در واقع یه آموزش کوتاه و کارآمد برای شما کاربران می باشد تا با استفاده از آن بتوانید به متن اصلی قبل از ویرایش دسترسی پیدا کنید! بله درست شنیدید این کار امکان پذیر است و براحتی می توانید پیام های دریافتی که ویرایش شده است و شما نمیدانید اول چه متنی بوده، به آن متن دسترسی پیدا کنید.

از آنجاییکه در چند نسخه جدید تلگرام قابلیت ویرایش متن پس از ارسال گذاشته شده است, نمی شود فهمید که نوشته ها قبل از ویرایش, چه بوده اند. پس اگر شما هم برایتان مهم است که متن های اولیه دریافتی در تلگرام قبل از ویرایش چه بوده است لطفا آموزش Telegram Edit را در پایین به درستی انجام دهید! تا بتوانید به آنچه که مد نظر شماست دست یابید.

آموزش :

۱- برای این کار کافیست به نسخه قدیمی تلگرام دسترسی داشته باشید پس ابتدا در جعبه دانلود نسخه قدیمی را دانلود و بر روی گوشی خود نصب نمایید. خاطر نشان می سازد که نسخه های قدیم جدای از نسخه جدیدی که نصب دارید, بر روی گوشی نصب می شوند و به نسخه جدید شما کاری ندارند.

۲- کافیست وارد تلگرام قدیمی شده و مطالب ارسال شده به خودتان از طرف دیگران را ببینید چون در نسخه قدیم امکان ویرایش وجود ندارد در نتیجه مطالب را بدون ویرایش به شما نشان خواهد داد.

اطلاعات دانلود فایل