سلام

برنامه نویسی اندریود علاقه اکثر کاربرانی که دارند از این سیستم عامل محبوب استفاده میکنند، در گذشته برای شروع برنامه نویسی اندروید حتما می بایست تا از کامپیوتر استفاده میکردیم، ولی امروزه نرم افزار قدرتمندی به نام AIDE تولید شده که ما را از کامپیوتر برای برنامه نویسی اندروید بی نیاز می سازد.

لذا مثل سنوات گذشته در ایکرفت به پیشنهاد و همکاری کاربر عزیزمون amin تصمیم گرفتیم که آموزش های مرتبط با نرم افزار AIDE رو برای دوستداران به برنامه نویسی اندروید قرار دهیم، امیدواریم بتوانیم مثل دیگر دوره های آموزشی که در سایت قرار دارد رضایت شما را جلب کنیم.

AIDE

AIDE

  • AIDE چیست؟

یک نرم افزار قدرتمند و عالی در زمینه ی برنامه نویسی از گروه برنامه نویسی appfour مخصوص سیستم عامل اندروید می باشد، اگر می خواهید برای ایجاد و توسعه اپلیکیشن های حقیقی به طور مستقیم از دستگاه اندرویدی خودتان استفاده کنید و دیگر نیازی به کامپیوتر نباشد پیشنهاد می دهیم به هیچ وجه اپلیکیشن AIDE را از دست ندهید! بله این اپلیکیشن به طور کامل و حرفه ای  از چرخه ویرایش، کامپایل و اجرای اپلیکیشن در محیط خود سیستم عامل اندروید پشتیبانی می کند و با استفاده از آن می توانید کدها را به وسیله ی ادیتور پیشرفته نرم افزار و با امکان کامل سازی خودکار کد، بررسی خطاها به صورت آنی، هدایت کننده هوشمند کد و غیره بنویسید و در نهایت برنامه نوشته شده را تنها با یک کلیک اجرا کنید!

  • برخی از قابلیت های این نرم افزار:

– امکان ایجاد یک برنامه نمونه به آسانی تنها با یک کلیک

– امکان ساخت انواع برنامه های Xml و جاوا، سی و سی پلاس پلاس و غیره

– اجرای تمامی برنامه های ساخته شده به دست شما تنها با یک کلیک

– دارا بودن توابه اختصاصی و هوشمند برای تصحیح و رفع تمامی اشتباهات کدها

– دارا بودن توابع دیگر همچون زوم، پررنگ نمودن کدها، تغییر نام، نمایشگر یکپارچه لوگ کت و غیره

– و بسیاری امکانات دیگر …

این برنامه برای اجرا نیاز به اندروید ۴ به بالا را دارد و همچنین برنامه در دو نسخه ی رایگان و غیر رایگان است، لذا برای دانلود نسخه غیر رایگان میتوانید به این لینک(کلیک کنید) مراجعه و آخرین نسخه برنامه بدون محدودیت را دانلود کنید.

برنامه را دانلود و نصب کنید و منتظر قسمت های بعدی آموزش باشید.

موفق باشید.